МФК “Миколаїв” під акомпанемент дощу розгромлює “Прикарпаття” у першому післякарантинному матчі

24 червня на Центральному стадіоні Миколаєва відбувся матч 20-го туру Першої ліги між командами МФК “Миколаїв” та “Прикарпаття” (Івано-Франківськ).

МФК Миколаїв – Прикарпаття – 5:1 (3:1).

Голи: Ковальов, 20, Кравченко, 31, Войцеховський, 35, Кушніренко, 63 (пен.), Черепущак, 90+5 – Дитко, 42.

МФК “Миколаїв”: Шеліхов – Ульянов, Кушніренко, Порох, Куксенко – Охрончук (Росляков, 46), Ковальов (Паламар, 72), Вітенчук (Біневський, 82) – Войцеховський (Зарічнюк, 88), Яворський (Черепущак, 82), Кравченко.

ФК “Прикарпаття”: Піцан, Бойко, Бочкур, Пастух, Воробчак (Радульський, 40), Дербах (Геник, 55), Семотюк, Лаврук (Януш, 65), Кузьмин, Барчук (Цюцюра, 46), Дитко.

Попередження: Куксенко, 12, Охрончук, 22, Біневський, 90+2 – Пастух, 20, Семотюк, 90+4. Вилучення: Бойко, 30, Кузьмин, 80.

Дивіться також: Переможні матчі МФК «Миколаїв» під керівництвом Сергія Шищенко

Першу зустріч у Миколаєві після оновлення Чемпіонату команди починають у рівній боротьбі. Така гра продовжується, доки в середині першого тайму не починається справжня злива, злива з неба та злива голів.

Спочатку, на 21 хвилині, івано-франківці порушують правила біля свого карного майданчика, за що й отримують покарання першим пропущеним м’ячем. Куксенко замість навісу дає прихований пас на Ковальова і Андрій пробиває у дальній кут воріт: 1-0.

Ще через декілька хвилин головний арбітр зустрічі Павло Дубровець вилучає Тараса Бойка і залишає гостей вдесятьох. Цим одразу ж користуються миколаївці: ще один стандарт і знову красивий розіграш, після якого Кравченко грає на добивання і пробиває голкіпера франківців: 2-0.

Ще один гол у ворота “Прикарпаття” забили у першому таймі. З передачі Вадима Яворського гольовим ударом відзначився Владислав Войцеховський: 3-0.

На 43 хвилині Роман Дитко пробиває штрафний удар і “Прикарпаття” відіграє один м’яч. Перший тайм матчу завершується з рахунком 3-1.

Під час перерви злива завершується, тож матч продовжується. Вже за кілька хвилин від початку другого тайму капітан “Прикарпаття” Роман Бочкур порушує правила, а Андрій Ковальов своїм падінням у карному майданчику заробляє пенальті. Богдан Кушніренко не схибив: 4-1.

Андрій Ковальов передає капітанську пов’язку Сергію Кравченку і йде на відпочинок. На поле виходить 93-ій номер корабелів Руслан Паламар.

Вже в доданий час на 92-й хвилині новачок команди миколаївців Юрій Черепущак забиває п’ятий гол і довершує розгром івано-франківців. Матч завершується рахунком 5-1.

Це перша гра Корабелів після виходу з карантину. ФК “Прикарпаття” встиг зіграти товариський матч з “Агробізнесом” (1:1).

Нагадаємо, півзахисник Ігор Семенина та голкіпер Денис Старченко покинули першоліговий МФК “Миколаїв”.  Також Корабелів залишив захисник Захар Сахацький, який виступав за дубль “Миколаєва”.