МФК Миколаїв на виїзді зіграв унічию з Оболонню

Корабели відігрались завдяки шикарному голу Яворського. Результат матчу – 1:1.

МФК Миколаїв у матчі 7-го туру Першої ліги на виїзді зіграв проти київської Оболоні. Вже на старті матчу вимушену заміну зробив Ілля Близнюк – травмувався досвідчений центрбек Темур Парцванія. Утім, і без нього миколаївська оборона діяла надійно, а в атаці Паламар та Яворський двічі перервірили на міцність поперечку воріт киян.

Другий тайм Пивовари розпочали… з голу. Навіс Бровченка на дальню стійку підтримав Мединський, а завершив Батальський – 1:0. Миколаївці не збирались залишати столицю Україні без очок. Нічию Корабелам приніс кращий бомбардир команди Яворський. Після навісу Кушніренка та елегантної скидки п’ятою від Попова, форвард чітко пробив у “дев’ятку” воріт Федорівського – 1:1.

Після 7-и турів МФК Миколаїв займає четверту сходинку у турнірній таблиці Першої ліги. У наступному турі команда Близнюка зіграє з Вересом.

Оболонь – МФК Миколаїв – 1:1

Голи: Батальський, 48 — Яворський, 76