МФК Миколаїв на домашній арені здобув перемогу над ВПК-Агро. ФОТО

Автор фото – Каріна Олійник

МФК «Миколаїв» в чемпіонаті Першої ліги 21 травня обіграв клуб «ВПК-Агро» з Дніпропетровської області.

Вже на другій хвилині МФК Миколаїв відкрив рахунок заробивши та реалізувавши пенальті. Богдана Куксенка у власному штрафному збив Гіоргі Гадрані. Пенальті виконав Богдан Кушніренко, який пробив у протилежний від воротаря Шеліхова кут — 1:0.

Корабели виглядали набагато краще гостей з Дніпропетровської області. Наприкінці тайму добре проривався вперед Володимир Одарюк, але пробив не дуже впевнено.

На 67-й хвилині реальний шанс відзначитися був у Сергія Кравченка, який після шикарної передачі від Куксенка не зумів переграти Шеліхова. ВПК-Агро відповів атакою через лівий фланг.

Кінцівка матчу пройшла спокійно. Корабели здобули мінімальну перемогу.

Нагадаємо, мінімальна перемога над Прикарпаттям дозволила “Корабелам” повернутися до п’ятірки кращих у Першій лізі України.