Фото: ГУНП у Миколаївській області

Мешканець Нової Одеси на своєму міні-спиртзаводі підробляв алкоголь елітних марок

У Новій Одесі на Миколаївщині місцевий житель налагодив роботу підпільного міні-спиртзаводу.

Про це повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції.

Чоловік налагодив функціонування цеху з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв елітних торгових марок. Виробничі потужності заводу дозволяли виготовляти до 300 літрів спирту на добу.

По місцях розташування підпільного міні-заводу та цеху, а також проживання організатора поліцейські провели обшуки. Було вилучено 3 тисячі 500 літрів спиртової суміші та готової фальсифікованої продукції, спецобладнання, понад 2,6 тонни сировини та барвників, а також 2 тисячі одиниць пакувального матеріалу для елітних спиртних напоїв.

Фото: ГУНП у Миколаївській області

Досудове розслідування продовжується, встановлюються канали збуту фальсифікованої алкогольної продукції та коло причетних осіб. Кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут чи транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у листопаді минулого року в Миколаєві правоохоронці провели 13 обшуків та вилучили понад 350 літрів алкоголю та 5200 пачок тютюнових виробів.

Також, влітку 2021 року у Миколаєві вилучили алкогольного і тютюнову фальсифікату на 1 мільйон гривень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram