Давид Арахамія. Фото: ТРК МАРТ

Медичний канабіс можна легалізувати без відповідного закону, – Арахамія

Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія зазначає, що питання легалізації медичного канабісу наразі можна вирішити без ухвалення відповідного закону, а актами Кабінету Міністрів. 

Про це повідомляє Укрінформ. Арахамія уточнив, що йдеться про розширення списку таких препаратів медичним канабісом іноземного виробництва і тестування цього протягом трьох-чотирьох місяців.

Читайте також: СБУ затримала у Миколаєві організатора міжнародної наркобанди

“Там уже майже все готове. Ми чекали на зміну міністра ветеранів, у них теж є позиція… Ми вирішили, що можемо без законопроєкту, а актами Кабміну, фактично, розв’язувати це питання. Так званий червоний рецепт існує. Червоний рецепт – це всі ці опіати, вони йдуть за червоним рецептом. Додати просто в список цей всі ліки, які потребують хворі на онкологічні захворювання, а також інші захворювання”, – сказав депутат.

Він додав, що відповідне рішення може бути ухвалене до Нового року або в середині січня.

“Якщо це не викликає, а я вважаю, що це не буде викликати проблем, то тоді вже можемо розглядати в парламенті питання локалізації, тобто виробництва цих ліків на території України, а поки що можуть виконувати цю мету імпортні препарати”, – зазначив Арахамія.

Нагадаємо, що у Баштанському районі затримали групу місцевих мешканців, які виготовляли амфетамін. У них вдома, у селі Піски, провели обшуки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram