Медведчуку оголосили нові підозри

Служба безпеки України висунула проти Віктора Медведчука звинувачення в державній зраді за фактом закупівель вугілля у бойовиків.

Про це заявили в самому відомстві.

Глава СБУ Іван Баканов підкреслив, що Медведчук стояв за підривом енергетичної незалежності країни.

Згідно з версією слідства, Медведчук зірвав контракти України з ПАР, замінивши їх незаконними схемами закупівлі палива у бойовиків на Донбасі. Справа будується на записах розмов Медведчука, свідоцтвах, експертизах та оплаті договорів самопроголошеним республікам.

Повідомляється, що на записах Медведчук наполягав, що має заступництво від СБУ, в цілому сплативши сепаратистам близько 200 мільйонів гривень.

Це питання державної зради. І того, як окремі українські політики і чиновники в розпал війни грали на боці Росії, нехтували інтересами України і будували спільні з терористами схеми, – заявив Іван Баканов.

До звинуваченням Медведчука додалися дві статті (держзрада за статтею 111 і сприяння терористам частиною 1 статті 268-3).

Нагадаємо, у вересні правоохоронці завершили досудове розслідування у справі щодо ймовірної державної зради народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука.

Як відомо, Печерський районний суд Києва продовжив до 31 жовтня запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту народному депутату від ОПЗЖ Віктору Медведчуку, який підозрюється у держзраді.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram