Фото: Громадське

Медведчук безперешкодно літав Україною під час карантину – СХЕМИ

Під час карантину в Україні авіаційне сполучення було закрите. Приймати і відправляти літаки могли лише два державні підприємства: “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” та “Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького”. Але заборона стосувалась не усіх.

Депутати Віктор Медведчук і Вадим Новинський, олігархи Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов, підприємець Олександр Ярославський, мільйонер Валерій Хорошковський під час карантину безперешкодно користувались авіаперевезеннями. Деякі з них літали й за кордон. Про це йдеться в розслідуванні програми “Схеми: корупція в деталях”.

Журналісти зафіксували, що за період суворого карантину приватний літак, який орендує Віктор Медведчук, здійснив 16 перельотів – із «Жулян» до Ужгорода і назад. У восьми з цих авіарейсів мета польоту зазначена: «Перевезення народного депутата України».

Фото: Радіо Свобода

Більшість часу на карантині, зазначають журналісти, Медведчук проводив на Закарпатті, а до Києва прилітав лише на позачергові сесії Верховної Ради, подекуди на один день.

Дозволи я отримував у зв’язку з тим, що я приїжджав на позачергові пленарні засідання. Це не мій літак, це літак, який я орендую. А єдиний він був тому, що була необхідність відвідувати позачергові пленарні засідання. Тому це однозначно у відповідності до закону повинно було бути саме таким чином, – прокоментував розслідування журналістам народний депутат.

У розслідуванні журналістів також фігурують і олігархи Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов, які літали з Києва до Дніпра і назад.

А до Харкова з Києва літав харківський підприємець Олександр Ярославський.

Міжнародними перельотами під час карантину відзначились Валерій Хорошковський, Вадим Новинський та дружина Віталіяі Хомутиннікова Світлана.

Нагадаємо, 26 червня в Україні зафіксували новий антирекорд поширення коронавірусу: за добу виявили більше тисячі інфікованих.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram