МБК Миколаїв здобув першу перемогу в сезоні

МБК «Миколаїв» в рамках чергової гри регулярного чемпіонату Суперліги обіграв «Будівельник». Зустріч закінчилася з рахунком 74:68. Це перша перемога «Миколаєва» в сезоні.

Будівельник виграв першу чверть – 22:13. Однак в подальшому гості зуміли поступово перехопити ініціативу у киян. На перерву команди пішли тільки при двох очках переваги Будівельника, а в третій чверті Миколаїв зумів зробити невеликий резерв для перемоги, який команда Валентина Берестнєва втримала до кінця матчу.

Перша перемога МБК, знекровлений «Будівельник». А також огляд ігор дубля «Корабелів» у програмі «Вперед Миколаїв».

Нагадаємо, МБК “Миколаїв” двічі без шансів поступився командам з Кам’янського та Запоріжжя і довів серію своїх поразок до чотирьох.