Валентин Берестнєв. Фото - МБК Миколаїв

МБК Миколаїв вдома програв Черкаським Мавпам

Миколаїв програв вдома Черкаським Мавпам у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 76:83.

Гості без зайвої адаптації впевнено розпочали поєдинок, змусивши господарів уже майже за дві хвилини після 0:7 брати перерву. Черкасці й надалі впевнено контролювали перебіг боротьби, тож виграли в підсумку стартову чверть у 11 очок, пише ФБУ.

До великої перерви перебіг матчу суттєво не змінився. Гості виривалися вперед на 15 очок, та до кінця другої чверті миколаївці два очка відіграли. Гості хоча й з невеликим відривом та все ж переважали господарів за всіма статистичними показниками.

Дивіться також: МБК Миколаїв здобув дебютну перемогу у 2021 році, обігравши Одесу

Однак по перерві перебіг боротьби змінився. Тепер уже Максим Міхельсон взяв вимушену паузу після ривка господарів 7:0. Та миколаївці продовжували тиснути більшу частину часу чверті, зумівши повністю повернути інтригу. Різниця в рахунку скоротилася до одного очка. При цьому миколаївці стали краще бити штрафні та реалізовувати дальні кидки. Черкасці тали більше втрачати.

Та в гостей залишилося достатньо сил і витримки, аби зосередитися в заключній частині гри та довести її до своєї п’ятої в сезоні перемоги.


СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ. Регулярний чемпіонат

Миколаїв – Черкаські Мавпи – 76:83 (13:24, 19:21, 24:12, 20:26)
Миколаїв: Едріан 22о + 10пд, Конате 21о + 11пд, Едж 16, Омоера 6, Дубоненко 6, Хохоник 3, Колтер 2, Приймак, Адедиран.
Черкаські Мавпи: Камерон Джонс 25о + 6пд + 5пр, Скапінцев 16о + 7пд, Райт 12о + 5пд, Ткаченко 9о + 9пд + 5пр, Конєв 9, Дзюба 6, Попов 3, Бондаренко 3, Руслов.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram