МБК «Миколаїв» в Черкасах програв місцевому клубу

27 березня у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч муніципальний баскетбольний клуб (МБК) “Миколаїв” програв баскетбольному клубу (БК) “Черкаські Мавпи”.

В першій чверті “корабели” змогли переграти своїх суперників, реалізувавши три дальні кидки (16:19).

З другої чверті “Черкаські Мавпи” повністю заволоділи ініціативою. Вони реалізували 18 кидків проти дев’яти у “Миколаєва”. Друга 10-хвилинка залишилася за “Мавпами” з рахунком 26:11.

В другій половині “Черкаські Мавпи” лише продовжували нарощувати свою перевагу.

Третя чверть закінчилась на користь черкасчан 25:13. І хоча в останній десяти хвилинці “Миколаїв” виграв шість очок 20:26, на результат гри це не вплинуло.

Фінальний свисток арбітра зафіксував поразку МБК “Миколаїв” з рахунком 87:69.

Нагадаємо, 18 березня у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч муніципальний баскетбольний клуб (МБК) “Миколаїв” переграв баскетбольний клуб (БК) “Харківські соколи”.