МБК Миколаїв. Фото: ФБУ

МБК Миколаїв у півфіналі Кубка України програв Будівельнику

Миколаїв та Будівельник зіграли у другому півфіналі Кубка України та визначали, хто буде суперником Черкаських Мавп у фінальному поєдинку.

Вже зі старту матчу кияни дали зрозуміти, що не допустять недооцінки суперника і з перших секунд взялися за справу. Ефективна робота у трисекундній Девенпорта та Джеферсона, а також вдала робота шутерів столичного клубу дозволили господарям майданчику піти на велику перерву за 12 очок переваги. Команда Леоніда Яйла реалізувала 8 з 20 дальніх атак та набрала 18 очок з фарби, пише ФБУ.

У Миколаєва відверто не вистачало енергії на другий матч поспіль, хоча незважаючи на це, підопічні Валентина Берестнєва знайшли можливість виграти підбирання на чужому щиті. Але погана реалізації атак (33%), у тому числі другого шансу, не дозволила корабелам претендувати на лідерство після 20 хвилин гри.

У другій частині Будівельник довів цей матч до впевненої перемоги. Максимальна перевага киян сягала 21 очка, команда Яйла продовжувала контролювати в цій грі все окрім підбирання на своєму щиті, де у корабелів залишалася перевага. Команда Валентина Берестнєва лише декілька разів наблизилася до 10-очкової дистанції, але фактично шансів на камбек не мала.

Будівельник, вигравши всі чверті окрім останньої, впевнено вийшов у фінал Кубка України, де боротиметься за свій п’ятий кубок в історії з Черкаськими Мавпами.

Кубок України. 1/2 фіналу

Київ, ПС Венето-Спорт

Миколаїв — Будівельник 71:82 (19:27, 16:20, 18:22, 17:13)

Миколаїв: Конате 22, Едріан 15 + 10 підбирань + 4 передачі, Приймак 12, Колтер 9 – 4 втрати, Заплотинський 4 + 6 підбирань — старт, Боднар 7 + 5 підбирань, Гудвін 2, Дубоненко 0

Будівельник: Буртт 17 + 4 передачі, Брайс Джонсон 10 + 8 підбирань, Дево 10, Кожем’якін 9, Девенпорт 7 + 12 підбирань — старт, Джефферсон 10 + 7 підбирань, Яковічс 7, Кобець 6, Звонов 6, Доне 0, Горбенко 0