МБК «Миколаїв» програв п’ятий матч поспіль

МБК «Миколаїв» двічі поступився вдома: у рівній боротьбі «Київ-Баскету» та без шансів Черкасам.

27 лютого МБК “Миколаїв”  поступився Київ-Баскету на останніх секундах поєдинку чемпіонату Суперліги  – 84:85.

Миколаїв – Київ-Баскет – 84:85 (18:18, 15:24, 26:20, 25:23)
Миколаїв: Петерсон 27о + 6пд, Андерсон 18, Приймак 13о + 5пд, Брісто 10о + 13пд, Хохоник 8о + 8пр, Онуфрієв 6, Адедиран 2, Мещеряков
Київ-Баскет: Классен 17о + 5пр, Петров 16о + 6пр, Крутоус 15, Хілл 11, Павлов 10, Близнюк 6о + 5пд, Кондраков 6, Шеферд 4, Пустозвонов

З перших хвилин на паркеті зав’язалася рівна боротьба. Команди неспішно розігрували комбінації, намагаючись захопити перевагу. У другій десятихвилинці гості активізувались і до кінця періоду змогли відірватись 9 очок – 33:42.

У наступних двох чвертях підопічні Віталія Чернія доклали всіх зусиль щоб скоротити розрив.

За 7 секунд до фінальної сирени, Петерсон точним триочковим влучанням зрівняв рахунок – 84:84. Але фарт виявився на боці гостей:  один штрафний і кияни  виривають важку перемогу – 85:84.

Миколаїв –Черкаські Мавпи 63:74 (19:18, 11:22, 12:17, 21:17 )

Миколаїв: Петерсон 25 + 6 підбирань, Андерсон 12 + 9підбирань, Приймак 1 + 7 підбирань, Брістол 8, Хохоник 5, Онуфрієв 4, Адедиран 12 + 9 підбирань, Мещеряков.
Черкаські Мавпи: Руслов 2, Конєв 14 + 11 підбирань, Ейрінгтон 15 + 5 підбирань, Бондаренко 7, Хаджифейзович 17 + 15 підбирань, Ткаченко 10 + 8 підбирань, Попов 2, Сергеєв 7+ 5 підбирань.

29 лютого МБК “Миколаїв” на домашньому паркеті приймав БК “Черкаські Мавпи”.

На початку зустрічі  “корабели” вирвались вперед – 10: 2. Після тайм-ауту черкащан, “Мавпи” перехопили ініціативу і до кінця першої 10-хвилинки  наступали на п’яти миколаївцям – 19:18.

Дві наступні чверті для МБК “Миколаїв” зовсім провалив: підбирання програні, створення атак не відбувалось майже, кидки не вдавались.

У четвертій 10-хвилинці команда Віталія Чернія змогла лише скоротити підсумковий розрив.

Фінальна сирена зафіксувала поразку МБК “Миколаїв” – 63:74.