МБК Миколаїв на виїзді поступився Черкаським Мавпам

Команда Максима Міхельсона здобула свою першу перемогу у поточному сезоні української Суперліги.

Черкаські Мавпи вдома обіграли МБК Миколаїв у матчі регулярного чемпіонату Суперліги. Про це повідомляє Sport Arena.

На велику перерву команди пішли за переваги Мавп у 10 очок. У четвертій чверті господарі майданчика вели + 19, але Миколаїв ледь не зробив вражаючий камбек.

Корабели скоротили відставання в рахунку до 1 очка, але вирвати перемогу на останній хвилині їм не вдалося. Черкаські Мавпи обіграли суперника з рахунком 85:81.

Зазначимо, що форвард Черкаських Мавп Іван Ткаченко набрав 31 очко. У складі Корабелів найрезультативнішим гравцем став Дарнелл Едж (24 очки).

Нагадаємо, що Корабели провели матч без свого головного тренера – Валентина Берестнєва. Напередодні гри у коуча миколаївців виявили коронавірус.