МБК «Миколаїв» втретє в сезоні поступається одеситам

10 лютого, БК «Одеса» вдома приймала суперника з Миколаєва у матчі «Суперліги Windrose» і здобула третю перемогу в очній зустрічі.

Про це повідомляється на сайті «Суперліги».

Початок матчу був рівним. «Одеса» розпочала його з ривку 6:0, проте «Миколаїв» зумів відреагувати. На першу перерву господарі пішли за мінімальної переваги. Старт другої четверті знову був за Одесою. Брайан Фіцпатрік і Томс Лейманіс вели команду за собою. Проте знову Миколаїв відреагував і зумів відіграти 7 очків відставання. Втім знову Одеса зробила невеликий відрив. На цей раз завдяки грі Андрія Агафонова. На великий перерву одесити мали перевагу +7.

Після перерви Одеса продовжила справу і навіть збільшила перевагу до 10 очок проте корабели знову не дали супернику можливість відірватися, однак поступалися перед останньою перервою -5.

Остання чверть запам’яталась неймовірною грою Лейманіса, який влучив п’ять поспіль кидків, включаючи один триочковий. Завдяки йому Миколаїв мав перевагу в 9 очок за дві хвилини до закінчення матчу. Як виявилось, цей відрізок став вирішальним у матчі. Одеситам вдалось довести матч до перемоги і перервати серію із семи поразок поспіль.

Кращим гравцем матчу став Андрій Агафонов, який набрав 13 очок, п’ять підбирань і три асисти.

12 лютого «Одеса» буде грати проти БК «Кривбас» у наступному матчі, а МБК «Миколаїв» 17 лютого зіграє з «Будівельником».

Нагадаємо, 8 лютого було повідомлено, що Віталій Черній повертається до МБК «Миколаїв» та стане новим головним тренером команди.

Раніше повідомлялося, 3 лютого, МБК «Миколаїв» здолав вдома БК «Тернопіль» у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.