Фото - Суперліга

МБК Миколаїв втратив перемогу над Запоріжжям – не вистачило 6 секунд

Запоріжжя та Миколаїв видали напружений матч, визначивши переможця на останніх секундах. Миколаїв весь час не відпускав суперника і був попереду за 6 секунд до кінця, але програв 72:73.

Команди активно розпочали матч. У запоріжців на старті результативно діяв капітан Олександр Сізов, який набрав перші 9 очок команди. У суперника за набрані очки у перші хвилини відповідали Радуніч та Тіщенко, пише ФБУ.

Варто зазначити, що обидві команди старались максимально швидко відповідати на атаки суперника і якби баскетболісти були точнішими, то глядачі могли стати свідками найрезультативнішої половини гри сезону. А так на табло під час великої перерви світились 45:39. Рахунок відображає ситуацію на майданчику – господарі в кінцівці першої чверті здобули собі комфортну перевагу, яку довгий час спокійно утримували.

Читайте також: МБК «Миколаїв» зазнав крупної поразки від «Київ-Баскет»

Третю чверть команди провели менш результативно, але за її підсумками різниця в рахунку залишилась майже не змінною, хоча Миколаїв одного разу підібрався на відстань 2 очки до Запоріжжя.

Напружений і рівний матч продовжився у останній чверті – за 3:50 до кінця Миколаїв вперше у грі вийшов вперед, але Запоріжжя відповіло двома три очковими від Сізова та Мальчевського.

Читайте також: МБК Миколаїв на виїзді поступився Прометею

Вдруге за матч Миколаїв вийшов вперед за 6 секунд до кінця зустрічі – 71:72. Але Сізов встиг заробити на собі фол і реалізовував обидва штрафні (хоча по сезону у нього реалізація штрафних 50%). Херст у час, що залишився, кидав на перемогу, але не вручив у кільце.


Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

Запоріжжя, ПС Юність

Запоріжжя — Миколаїв 73:72 (24:16, 21:23, 10:11, 18:22)

Запоріжжя: Максвелл 6, Мальчевський 14 + 8 підбирань, Френсіс 10 + 11 підбирань + 5 передач, Сізов 22, Джозеф 7 + 6 підбирань + 7 передач – старт; Удрас 10, Міхєєв 4, Тітов 0

Миколаїв: Херст 15, Волкер 17 + 8 підбирань + 6 передач, Барніс 7, Радуніч 19 + 9 підбирань, Тіщенко 7 – старт; Онуфрієв 3, Кожемякін 4, Дубоненко 0, Хохоник 0

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram