Фото - Суперліга Windrose

МБК Миколаїв розгромно поступився Прометею

Прометей розгромив Миколаїв в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Прометей з самого початку матчу захопив ініціативу, повідомляє прес-центр Української Суперліги. Свіжість гостей стала важливим фактором – команда Ронена Гінзбурга в п’ятницю не грала матч регулярного чемпіонату Суперліги Windrose, в той час як Миколаїв зустрічався с Запоріжжям. Д’Анджело Харрісон дуже швидко досягнув двозначної позначки в графі результативності і організував потужний ривок гостей.

Гінзбург уже в середині другої чверті задіяв на майданчику всіх доступних в заявці виконавців, що ніяким чином не змінило картину гри. Миколаїв поступався супернику за усіма статистичними показниками, крім підбирань. В першій половині у команди Арніса Вецвагарса були особливо великі проблеми з реалізацією 7/31 (22%) з гри проти 15/30 (50%) у Прометея.

Читайте також: МБК Миколаїв здобув переконливу перемогу над БК Запоріжжя

За великим рахунком, після першої половини інтриги в матчі не існувало. Прометей спокійно втримував перевагу близько 30 очок, хоча Миколаїв час від часу організовував ривки. Господарі покращили точність кидків, але ситуація з втратами була критичною.

Прометей здобув дванадцяту поспіль перемогу в регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose і впевнено лідирує в турнірній таблиці.


СУПЕРЛІГА WINDROSE. Регулярний чемпіонат

14 листопада. Миколаїв. 17:00

Миколаїв – Прометей 55:89 (9:21, 9:27, 17:19, 20:22)

Миколаїв: Радуніч 9, Ніксон 6о + 5пд, Барніс 6, Волкер 5о + 5пд, Заплотинський 4 – старт; Деніел 10, Дубоненко 6, Тіщенко 4о + 6пд, Кожемякін 4, Хохоник 1, Лук’ян

Прометей: Харрісон 20, Білан 12о + 7пд, Кеннеді 6, Сидоров 4о + 5пр, Липовий – старт; Доу 18о + 8пд, Лукашов 10, Мішула 9. Петров 7, Беліков 3

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram