Майже на 100% школи Миколаївщини готові до 1-го вересня

Школи Миколаївщини майже на 100% виконали рекомендації МОЗ, КабМіну та головного санітарного лікаря України, щодо підготовки шкіл до нового навчального року.

Про це під час брифінгу для ЗМІ розповів заступник директора «Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України» Олександр Ігнатенков.

Олександр Ігнатенков каже, згідно зі звітами управління освіти і науки облдержадміністрації та «Держпродспоживслужби» в області всі школи готові до початку нового навчального року. В першу чергу ідеться про забезпечення навчальних закладів дезінфектантами.

Читайте також: Одна маска на день на одного учня – МОЗ

Стосовно засобів індивідуального захисту, вирішується питання про виділення коштів з місцевих бюджетів. На перший час імовірно маски та рукавички закуплять за гроші батьківських комітетів.

Також в ході брифінгу Олександр Ігнатенков повідомив, що лікувальні заклади області, в яких передбачена госпіталізація хворих на COVID-19 та пацієнтів з підозрою на хворобу мають місячний запас засобів індивідуального захисту.

Заступник директора «Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України» наголосив, що область останніми днями набирає темпи зі зростання виявлених випадків коронавірусу, тож Миколаївщина може через це вийти із зеленої зони. Щоб цього не сталось чиновник нагадав основні правила, які вбережуть від захворювання: це використання масок, рукавичко у громадських місцях, обробка рук антисептиком або часте миття милом і також порадив тримати дистанцію.

Нагадаємо, в Україні школи можуть перейти на змішану форму навчання за умови, що регіон, у якому розташований навчальний заклад, не належить до “червоної зони” карантину. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram