ФОТО: Поліція Києва

Майор, який п’яним збив трьох курсанток у Києві, відмовився оплатити їхнє лікування

Шевченківський суд Києва провів чергове засідання у справі майора Української військово-медичної академії Володимира Холодного, який напідпитку наїхав на трьох курсанток.

Суд досліджував письмові докази обвинувачення, зокрема результати судово-медичних експертиз щодо постраждалих дівчат, повідомляє “Судовий репортер”.

Суд витратив на долучення і вивчення доказів близько години і не встиг перейти до допиту обвинуваченого. Суддя поставила питання запобіжного заходу.

Прокурор наполягала на триманні під вартою. Адвокат потерпілих сказав, що у випадку звільнення Холодного з-під варти, є ризик його впливу на потерпілих через інших співробітників академії, де навчаються дівчата.

Холодний обурився такими припущеннями і сказав, що не встиг познайомитися з ким-небудь у стінах академії. Раніше майор служив у військовій частині і лише 13 серпня 2020 року, тобто за два тижні до інциденту, був переведений до академії на посаду начальника курсу факультету підготовки військових лікарів.

Читайте також: У Дніпрі військова вантажівка переїхала жінку

Обвинувачений вкотре підкреслив, що визнає свою вину і готовий нести покарання. Але не згоден із цивільним позовом про відшкодування військовому госпіталю 249 тисяч гривень на лікування дівчат.

Суддя Кваша після виходу з нарадчої оголосила, що залишає Холодного під вартою ще на 60 діб. Водночас суд дає можливість йому звільнитись під заставу у 168 тис. грн із покладенням обов’язків здати паспорт для виїзду за кордон, прибувати до прокурора і суду, утримуватися від спілкування зі свідками і потерпілими. Раніше суд не визначав Холодному альтернативу у вигляді застави. Наступне засідання планується 25 січня.

Варто зазначити, що ДТП сталась у серпні на території військової частини. Володимир Холодний за кермом “Пріуса” збив трьох дівчат, які прийшли отримувати форму. Курсантки зазнали серйозних травм ніг. Двом — довелось ампутувати кінцівки.

Нагадаємо,  4 грудня, на трасі М-14 «Одеса-Мелітополь-Чорноморськ», біля села Красне в Березанському районі Миколаївської області сталася смертельна аварія

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram