Роксі Вашингтон із дочкою вбитого поліцейськими Джона Флойда ФОТО: REUTERS

Мати доньки вбитого Джорджа Флойда вперше виступила із заявою

Мати доньки Джорджа Флойда вперше після його загибелі виступила із заявою, закликаючи “всіх дізнатися, що саме зробили ці офіцери”. 

У короткій заяві разом з дочкою, яку вона народила від Флойда, Роксі Вашингтон оплакувала його втрату, повідомляє CBS News, передає УНІАН.

Я хочу, щоб усі знали, що ось те, що забрали ці офіцери. Зрештою, вони повертаються додому, щоб побути зі своїми рідними. А Джанна більше не має батька. Він ніколи не побачить, як вона росте, здобуває освіту. Якщо у неї з’являться проблеми і вона потребуватиме свого тата… У неї цього більше немає, – сказала Роксі Вашингтон.

Читайте також: Судмедексперти назвали причину смерті афроамериканця Джорджа Флойда

Нагадаємо, 25 травня в Міннеаполісі 46-річний афроамериканець Джордж Флойд помер після затримання поліцією міста. Один із копів придавив його шию коліном, попри те, що Флойд кілька разів повторював, що задихається. Врешті-решт він втратив свідомість, а згодом помер.

Раніше повідомлялось, у столиці США та ще чотирьох десятках великих міст оголошено комендантську годину у зв’язку із заворушеннями, що спалахнули після загибелі в Міннеаполісі чорношкірого чоловіка під час затримання поліцією.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram