Фото: ВВС.соm

Масові мітинги та затримання: на підтримку Навального вийшли понад 15 тисяч росіян

У мітингах на підтримку Олексія Навального в різних містах Росії вже взяли участь більше 15 тисяч чоловік.

Такі дані станом на 10:00 за київським часом привели «МБХ медіа», грунтуючись на підрахунках своїх кореспондентів в регіонах, повідомляє Meduza.

Поки найчисленніші мітинги пройшли у Владивостоці та Іркутську. У кожному з цих міст за підрахунками «МБХ медіа» вийшли більше трьох тисяч чоловік. Крім того, приблизно по тисячі чоловік беруть участь в акціях у Новосибірську, Барнаулі, Улан-Уде і Хабаровську.

За підрахунками «ОВС-Інфо», всього затримано 167 осіб. Найбільше – у Хабаровську (28), у Владивостоці (23), Комсомольську-на-Амурі (23), Новосибірську (19), Південно-Сахалінську (13), Якутську (13) і Благовєщенську (12).

Мітинги у м. Владивосток, Фото: “Новая газета”

Нагадаємо, увечері, 17 січня, Олексій Навальний повернувся в Росію з Німеччини. Літак авікомпанії «Перемога» з опозиціонером на борту замість Внуково посадили в Шереметьєво, а його самого затримали на паспортному контролі.

Відразу після цього Навальний закликав своїх прихильників виходити на вулиці. 19 січня вийшов фільм-розслідування «Палац для Путіна». На захист опозиціонера виступили багато відомих людей, а в соцмережах стали поширюватися заклики до протестних акцій.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram