Маленька Марійка Сахно з Таврійська Херсонської області отримала укол Золгенсма. Дівчина має СМА І типу – найтяжчу форму смертельної хвороби, з якою дітки без лікування помирають до двох років.
І от сьогодні мама Марійки Дар’я Сахно повідомила, що Марійка вже отримала свій укол.





