Лишаємося надійною базою вищої школи культури на півдні України, — Віктор Мозговий про 50-річчя МФ КНУКіМ

Директор відокремленого підрозділу Миколаївської філії Київського національного університету культури та мистецтв Віктор Мозговий вважає, що очолюваний ним навчальний заклад впродовж десятиліть є надійною базою вищої школи культури на теренах півдня України.

Про це йшла мова у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

За його словами цьогоріч філія КНУКіМ у Миколаєві відзначає ювілей — 50 років, як функціонує підрозділ вишу. За півстоліття свого існування він готує професійних фахівців у різних галузях, а саме: культурологія, музичне мистецтво, інформаційно-бібліотечна справа, готельно-ресторанний і туристичний бізнес, а також дизайн.

За цей період (прим.ред. — 50 років), коли відбувалися достатньо ґрунтовні трансформації у світі беззаперечно змінилась мистецька і культурна освіта до яких ми належимо. Однак, якщо говорити про будівлю, то вона нічим не змінилася, вона тільки прикрасилася, з’явилися нові фарби, нові інтер’єри та найголовніше змінився сам студент. До нас заходить новий студент, становлення якого відбулося уже в роки цих трансформацій. Це цікава, творча, креативна особистість, яка обов’язково буде здобутком нашого університету. Адже студенти далі поповнюють лави наших випускників, які йдуть не лише тільки в сферу культури й дозвілля, а й також у галузь освіти, економіки та підприємництва. Тому за ці всі роки головний наш здобуток — це наші випускники, — сказав Віктор Мозговий.

Він також розповів, що на честь ювілейного 50-го навчального року освітній заклад випустить книгу під назвою «50 років самобутнього становлення Миколаївської філія КНУКіМ».

Філія йшла своїм шляхом, він неповторний, не такий звичний, як для решти філій чи університетів. Це така своя трансформація, яка була цікавою, творчою і самобутньою. Ми були, є і лишаємося надійною базою вищої культурної школи на півдні України, — сказав директор відокремленого підрозділу «МФ КНУКіМ».

Нагадаємо, 5 листопада у Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі на великій сцені відбувся прем’єрний показ вистави «Блоха у вусі».

Як відомо, у Миколаївському обласному центрі народної творчості та культурно-освітньої роботи відкрили унікальну виставку графіки «Ілюзія реальності». Для створення експозиції свої роботи надали 13 найталановитіших художників-аматорів Миколаївщини.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031