Локдаун можуть запровадити раніше, якщо на добу буде 32-35 тисяч хворих

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов заявив, що в разі стрімкого зростання кількості хворих на COVID-19 уряд може запровадити жорсткий карантин раніше, ніж запланували.

Про це Немчінов сказав в ефірі каналу “Україна 24”, пише Діло, посилаючись на Радіо Свобода. Міністр також додав, що уряд збільшує фонд лікарняних ліжок.

Читайте також: Локдаун у січні: як працюватимуть заклади культури та релігійні установи

“Зараз ми говоримо про цифру 32-35 тисяч хворих за день. Але треба розуміти, скільки було запроваджено ліжок COVID-пакет, скільки ліжок було забезпечено киснем і скільки лікарень було залучено до подолання коронавірусної інфекції.

МОЗ працює над тим, щоб у разі необхідності довести кількість лікарняних ліжок до 90 тисяч. У нас постійно збільшується кількість ліжок із забезпеченим киснем, до кінця року стоїть завдання вийти на понад 40 тисяч, а в перспективі – на 75 тисяч”, – сказав урядовець.

Раніше повідомлялось, що Кабінет міністрів визначився з датою запровадження локдауну в Україні – його введуть наступного року – з 8 по 24 січня.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) виступила проти примусового щеплення від коронавірусної інфекції COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram