Льодовий палац спорту: чи повернеться фігурне катання та хокей у Миколаїв

Руслан Москаленко, який свого часу побудував у Миколаєві льодову ковзанку планує не тільки повернути її в місто, а і зробити справжній льодовий палац спорту.

Про плани і можливості їх реалізації, а також про історію улюбленого міста дозвілля городян у програмі «Вперед Миколаїв» розповів Руслан Москаленко.

Руслан Москаленко розповів історію, як він побудував першу і єдину в місті льодову арену «Гольфстрім», яка проіснувала в Миколаєві 10 років.

Будучи з сім’єю в Австрії, я побачив той самий проект – з повітряно-опірною конструкцією покриття, який дуже швидко втілили в життя, назвавши «Гольфстрім». Будували ми каток 11 місяців, – розповідає Москаленко.

Каток знайшов своїх ентузіастів – це і Володимир Стоянов, і Лариса Іванова, і Євген Шкреба, і Олег Потапов, і Олександр Майстренко, і Дмитро Кутуєв, над цим проектом працював весь офіс «багор-СЕРВІС» – це далеко не все справді видатні люди, які стали частиною загальної льодової історії.

Зараз Руслан Москаленко готовий знову реалізувати ідею повернення льодової арени миколаївцям. За його словами з часу закриття катка зберіглося все обладнання, все готове до роботи. Через 10 років, ідея реконструювати льодовий палац стала більш досяжною, ніж в 2006-му.

Що необхідно, аби не втратити шанс відновити в Миколаєві льодовий палац, дивіться у новому випуску програми “Вперед Миколаїв”.

Нагадаємо, у Миколаєві відбувся футбольний турнір команд 2008-го року народження, який може стати унікальним для півдня України.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram