У Миколаєві покажуть найкращу світову анімацію в рамках LINOLEUM Tour

Фестиваль LINOLEUM завітає до Миколаєва в рамках туру містами України, аби показати кращі анімаційні фільми з цьогорічної міжнародної конкурсної програми. Усі короткометражки об’єднані темою фестивалю – «Стати людиною».

Покази відбудуться у п’ятницю, 4 вересня, у дворику в ДОФі (колишній Будинок офіцерів флоту, вул. Артилерійська, 7) та у суботу, 5 вересня, на відкритому просторі *8ПРИЧАЛу (вул. Варварівський узвіз, 5а) о 20:30.

Вхід на подію вільний за попередньою реєстрацією. Тільки для аудиторії 16+.

Незважаючи на цьогорічний перехід в онлайн формат, ми все ж таки зустрінемося з вами, аби розповісти про те, як адаптуватися до життя в новій країні; чому у слимаків немає ніжок; яким нудним може бути сімейне життя; чи варто нам розуміти, скільки ще хвилин або років залишилося жити та чому ми залишаємося байдужими, коли насилля відбувається зовсім поряд із нами?, – зазначають організатори.

Одночасно із Миколаєвом покази світової анімації відбудуться в Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівному та Києві. До шорт-листу ексклюзивної програми увійшли анімаційні стрічки з США, Іспанії, Бельгії, Німеччини, Данії, Швейцарії, Австрії, Франції, Грузії, Чехії, Естонії, Великої Британії та України.

На великому екрані можна буде подивитися два різні блоки фільмів. Тривалість одного показу – 75 хвилин, до кожного блоку увійшло 10 анімацій. 

Цього року Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM відбудеться 2–6 вересня, вперше – в онлайн-форматі. Майданчиком для перегляду фестивалю стане медіасервіс MEGOGO, де глядачі зможуть переглянути анімаційні роботи учасників конкурсних програм, тематичних підбірок та спеціальних показів безкоштовно.

Фестиваль проходитиме за підтримки Українського культурного фонду. Організатор – анімаційна студія Animagrad. Локальні партнери у Миколаєві – Платформа MY ART та Агенція розвитку Миколаєва, медіапартнер – телекомпанія МАРТ

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram