З 2022 року медсестрам планують підняти зарплатню до 13 500 гривень, а лікарям – до 20 тисяч гривень.
Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, пише УНН.
Ми поставили собі за мету не точковими винагородами впливати на матеріальне становище медичних працівників і лікарів, а з 2022 року підняти зарплату медичним сестрам до 13 500 тисяч гривень, лікарям як мінімум до 20 тисяч гривень. Це визначено в указі президента України і опрацьовується міністерствами фінансів і охорони здоров’я, – заявив Ляшко.
Читайте також: Президент Зеленський підписав указ про підвищення зарплат медикам
Як відомо, за даними Держстату середня номінальна зарплата українців за квітень 2021 року була на 29,8% більшою за ту, яку вони отримали за квітень 2020 року, і становила 13 543 грн.
Раніше повідомлялось, прем’єр-міністр Денис Шмигаль на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Освіта і наука” анонсував підвищення зарплат вчителям на 30% протягом 2021 року.




