Фото - Укрінформ

Китай представив прототип поїзда на магнітній подушці

Прототип поїзда, що використовує технологію високотемпературних надпровідників (ВТНП) на магнітній подушці, був введений в експлуатацію в китайському місті Ченду.

Про це повідомляє Укрінформ. За заявою Південно-Західного університету “Цзяотун”, який виступає одним з проєктувальників, проєктна швидкість потяга становить 620 км/год.

В цей же день була запущена 165-метрова лінія для тестування нової технології. На церемонії був представлений 21-метровий локомотив, який повільно ковзав по рейках.

Читайте також: У Британії розробляють голографічні дисплеї для авто

На думку експертів, у порівнянні з іншими технологіями на магнітній підвісці, технологія ВТНП більше підходить для футуристичної концепції надшвидкого транспортування у вакуумних трубах, де поїзди можуть розвивати швидкість до більш ніж 1000 км/год.

Читайте також: Baidu та Geely збираються створювати електромобілі

Даний проєкт на магнітній підвісці, обсяг інвестицій у який становить 60 мільйонів юанів (9,3 млн дол. США), був розроблений спільно Південно-Західним університетом “Цзяотун”, корпораціями “Китайські залізниці” і CRRC Corporation Limited.

Нагадаємо, що японська компанія Sumitomo Forestry і Кіотський університет сподіваються побудувати перший у світі дерев’яний супутник до 2023 року, щоб зменшити кількість космічного сміття.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram