Фото: Nato.int

Кораблі НАТО готуються до навчань у Чорному морі та відвідають Одесу

Кораблі Постійної військово-морської групи НАТО (SNMG-2) направляються у Чорне море і готуються до проведення навчань у регіоні.

Як повідомляє Європейська правда, про це повідомляє іспанське видання ABC.

З 30 червня Іспанія очолює військово-морську групи НАТО SNMG у Середземномор’ї. Група на чолі з фрегатом Іспанії Alvaro de Baza складається з двох ескортних кораблів і двох протимінних кораблів з підвищеною готовністю.

Чорне море є одним з традиційних районів розміщення SNMG-2, група відвідує мінімум двічі на рік, оскільки три країни НАТО і дві країни-партнери мають доступ до цього моря. Ця військово-морська присутність є ознакою згуртованості і солідарності між союзниками. Логічно, що присутність зросла внаслідок кримської кризи у 2014 році, але завжди з максимальною повагою до міжнародних стандартів, які регулюють присутність військових кораблів в цьому дуже чутливому морському регіоні, – заявив капітан іспанського флоту Мануель Агірре.

Дивіться також: Порятунок на воді: миколаївські рятувальники провели навчання на річці Інгул

Кораблі візьмуть участь у військово-морських маневрах, організованих Болгарією. Разом з ними в навчаннях візьмуть участь американський есмінець і три болгарських корабля.

Пізніше кораблі НАТО відвідають Одесу. Через 21 день, як передбачено міжнародними договорами, кораблі покинуть Чорне море.

Нагадаємо, на Миколаївщині відбулися масштабні навчання морської авіації.

Як відомо, у Миколаєві морські піхотинці опанували навички практичної стрільби за програмою IPCS.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram