ФОТО: Всеосвіта

Конкурс “Нові технології в новій школі”. Викладачка з Миколаєва стала призером

Миколаївська викладачка ЧНУ ім. Петра Могили Людмила Опанасенко перемогла у третьому етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм психологів та соціальних працівників “Нові технології в новій школі” у номінації “Розвивальні програми”.

Про це в програмі “Радіодень” розповіла завідувачка навчально-методичної лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (МОІППО) Тетяна Сливінська, пише “Суспільне”.

Проєкт “Нові технології в новій школі” — всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів, який був започаткований Міністерством освіти та науки України разом з Інститутом модернізації змісту освіти в 2018 році.

Перший обласний етап конкурсу відбувся у 2019 році. У ньому брали участь 18 фахівців. Чотири програми отримали призові місця — представники Миколаєва, закладів професійно-технічної освіти Вознесенщини, закладів дошкільної та загальної середньої освіти. Програма “Стратегія підтримки старшокласників у період ЗНО” Євгенії Курченко була подана на Всеукраїнський конкурс.

У 2020 році до обласного етапу конкурсу подали свої роботи 20 учасників.

Цей рік для нас значущий — 30-річчя створення психологічної служби системи освіти України. На Миколаївщині багато здобутків. Знаково, що представник освіти Миколаївщини зайняв перше місце в конкурсі авторських програм, — сказала Тетяна Сливінська.

У 2021 році в конкурсі брали участь 19 фахівців. На всеукраїнський етап були подані дві роботи. Програма Людмили Опанасенко зайняла призове місце, друга робота психолога і соціального педагога Баштанської гімназії Лілії Халявко — отримала схвальні відгуки щодо професійності та змістовності.

Нагадаємо, що у Миколаєві відкривається перша загальноосвітня дистанційна школа.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031