Конфлікт у дитячому садку № 127: депутати намагались розібратись у ситуації на території закладу

6 липня відбулось виїзне засідання постійної комісій з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту на території дитячого садку № 127 у Миколаєві.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Депутати зібрались на виїзне засідання аби ознайомитися з ситуацією в дошкільному навчальному  закладі № 127. Адже раніше деякі батьки висловлювали невдоволення роботою садочку та неправомірними діями його персоналу.

Директорка закладу Світлана Крупенкова, яка обіймає посаду з 2008 року, розказала присутнім, що вперше у своїй педагогічній практиці зіткнулась з “такою” поведінкою батьків.

Завжди все вирішували спільно, знаходили вихід із ситуації, радилися з батьками. З цією мамою були непорозуміння з самого початку, як тільки вони привели дитину. Вона дуже психічно неврівноважена людина, і був момент, коли вона вкусила дитину за щоку. Ми почали проводити розслідування і вона зізналася, що не стрималася і вкусила його, тому що він її не слухав, – розповіла Світлана Крупенкова.

За словами вихователя-методиста закладу Тетяни Петрущенко, наразі у садочку 187 дітей. Жінка виконує обов’язки психолога, якого не можуть знайти – аби цей окремий фахівець працював на повну ставку.

Депутати також поцікавились долею перебування у дошкільному закладі тих дітей, батьки яких раніше звертались на різні депутатські комісії щодо дій персоналу та директора закладу. Виявилось, що на сьогодні ці дітки уже не є вихованцями закладу.

Члени комісії вказували на те, що в будь-якому випадку, керівник і співробітники дитсадка повинні знаходити спільну мову з батьками і вести себе завжди стримано, а також намагатися спокійно виходити з будь-якого конфлікту. Тому вони доручили керівництву дитсадка розробити правила поведінки персоналу дитсадка з батьками в конфліктних ситуаціях і скоріше знайти психолога, а управлінню освіти доручили провести тренінги в цьому та інших дитсадках щодо конфліктних ситуації.

Як раніше повідомлялось, у мікрорайоні Мала Корениха у Миколаєві вперше за 30 років повністю оновили дошкільний заклад №72 «Світлячок».

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031