Комісія ЖКГ не визначилася, хто має займатися обслуговуванням дерев на Соборній площі

21 вересня депутатська комісія з питань ЖКГ розглянула проєкт рішення щодо вилучення у профільного департаменту зелених насаджень на Соборній площі та передачу їх комунальному підприємству «Миколаївські парки». 

Про це йдеться у сюжеті телеканала «МАРТ».

У порядку денному комісії з питань ЖКГ депутати розглядали проєкт розпорядження від управління комунального майна щодо вилучення у профільного департаменту зелених насаджень на Соборній площі та передачу їх комунальному підприємству «Миколаївські парки».  

Дерева перебувають на балансі департаменту ЖКГ. В той же час є наше комунальне підприємство, яке їх обслуговує. Наше завдання: від департаменту ЖКГ, у яких немає персоналу і ресурсів, аби доглядати ці рослини, передати на баланс КП, яке й буде їх обслуговувати, — розповів начальник управління комунального майна Миколаєва Мкртич Мкртчян.

Між депутати розгорілася дискусія, оскільки реконструйовану Соборну площу наразі не передали в експлуатацію, тому займатися обслуговуванням зелених насаджень на її території має підрядна організація. Останніми ж місяцями цим займалося комунальне підприємство, яке обслуговує інші садово-паркові зони міста.    

Проєкт розпорядження, який ми надали для розгляду комісії, у зв’язку з тим, що депутати були у відпустці, ми самостійно прийняли розпорядження з цих питань, — пояснив Мкртич Мкртчян.

У підсумку комісія не підтримала розгляд цього питання сьогодні, тому вирішили перенести його на наступне засідання. Депутати надали доручення департаменту ЖКГ подати інформацію щодо тендеру на придбання зелених насаджень, деталей договору і зобов’язань підрядника згідно нього.

Нагадаємо, депутати Миколаївської міськради піддали сумніву доцільність існування КП «Миколаївські парки».

Як відомо, в середині липня на Соборній площі в Миколаєві встановили нові лавочки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram