Фото: «ВВС»

Колишній глава Миколаївського окружного адмінсуду очолив Верховний Суд

Пленум Верховного Суду обрав Всеволода Князєва новим головою ВС.

За нього віддали свої голоси 98 суддів, передає Укрінформ.

На пленумі було запропоновано три кандидатури для голосування: Касаційний адмінсуд в складі ВС висунув Всеволода Князєва, Касаційний суд – Володимира Погребняка (за нього віддали голоси 49 суддів) і суддя Олег Ткачук був самовисуванцем (7 голосів).

Князєв до обрання головою Верховного суду був суддею Касаційного адмінсуду в складі ВС і секретарем Великої палати суду.

До роботи у ВС працював головою Миколаївської окружного адміністративного суду. Всеволод Князєв був призначений на цю посаду 15 квітня 2015 року. Освіту здобув в Миколаївському гуманітарному інституті Українського державного морського технічного університету, який закінчив у 2001 році.

Новий голова ВС почне виконувати свої обов’язки після того, як 30 листопада закінчиться термін призначення чинної очільниці суду Валентини Данішевської.

Нагадаємо, 8 жовтня Валентина Данішевська, яка займала крісло голови ВС України з кінця 2017 року, виявила бажання звільнитися.

Також повідомлялося, в липні Миколаївський окружний адміністративний суд визнав недійсним і скасував рішення міськради Миколаєва №19 / 4 від 21 серпня 2012 року «Про надання російській мові статусу регіональної в місті Миколаєві».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram