Колишній віце-президент “Енергоатому” з економіки та фінансів, колишній член наглядової ради Діамантбанку Юрій Резуник вкоротив собі віку.
У суботу, 30 січня, у одному з українських Телеграм-каналів з’явилася інформація про смерть Резуника. Підтвердження загибелі Резуника повідомили в Українській Правді.
Читайте також: На Рівненщині священник і полісмен продавали посади у правоохоронних органах
Резуник працював в Енергоатомі до квітня 2012 року, а у наглядовій раді Діамантбанку перебував до 2017 року.
Нагадаємо, контррозвідка Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області викрила командирку угруповання бойовиків, яке брало участь у бойових діях проти сил Антитерористичної операції.




