З кінця жовтня до середини листопада в Україні очікується пік захворюваності на COVID-19.
Про це на прес-конференції повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, передає УНІАН.
За його словами, наразі Україна ще не перебуває на піку захворюваності на COVID-19.
Пікові рівні навантаження на систему охорони здоров’я очікуються за прогнозами в кінці жовтня і до середини листопада із поступовим спадом до кінця року і у першому кварталі 2022 року, – розповів Кузін.
На його думку, теперішня статистика – це початок активної хвилі і зростання захворюваності.




