ФОТО: Осман Карімов

Класичне політичне рішення,- міністр культури про заборону серіалу “Свати” минулою владою

Новопризначений міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що заборона серіалу «Свати» – класичне політичне рішення, ініційоване минулою владою. До таких дій вдались, коли стало зрозуміло, що Володимир Зеленський братиме участь у виборах президента. 

За минулої влади телеканал «1+1» карали за «помірну критику діючого на той час президента», розповів новопризначений міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в інтерв’ю «Лівому берегу».

Це було класичне політичне рішення, ініційоване минулою владою, коли стало зрозуміло, що Зеленський братиме участь у виборчій кампанії. З іншого боку, канал карали за позицію, адже він ледь не єдиний дозволяв собі помірну критику діючого на той час президента. Там було багато історій, – висловив думку Ткаченко.

Фото: УНІАН
Дивіться також: Як працюють заклади культури на карантині?

Зі слів міністра культури, сама процедура занесення у «чорні списки» була дуже непрозора. Адже пропозиція ринку ще тоді полягала у тому, щоб заносити туди людей, на яких заведена кримінальна справа як таких, хто наносить шкоду чи становить загрозу українській державі.

Очевидно, що такі люди мають бути в «чорних списках». І заборони мають стосуватись не лише в’їзду на територію України, але й візуальних продуктів, де вони беруть участь. Наприклад, Порєчєнков чи Охлобистін, чи гуру всіх російських режисерів Міхалков для мене особисто в чорних списках. Щодо перегляду процедури. Без закону і без того, щоб ця процедура була прописана, це зробити неможливо. Але очевидно, що переглядати їх варто, – розповів Олександр Ткаченко.

Фото: прес-служба телеканалу «1+1»

Нагадаємо, британський канал BBC створив серіал про отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля у місті Солсбері.

Раніше повідомлялось, у мережі опублікували трейлер нового серіалу “Точка нуль” про війну на Донбасі. Проєкт створили українські військові.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram