Фото: Sotheby's

Картину Боттічеллі продали на аукціоні за $92,2 мільйони – це рекорд серед його полотен

Картину «Портрет молодої людини з медальйоном» італійського художника епохи Відродження Сандро Боттічеллі продали 92,2 мільйона доларів на аукціоні Sotheby’s в Нью-Йорку.

Полотно придбав анонімний покупець, повідомляється на сторінці аукціону в Twitter.

Це новий рекорд для полотен художника, – йдеться в повідомленні.

Як зазначає газета The Wall Street Journal, очікувалося, що портрет продадуть приблизно за 80 мільйонів доларів. Ця робота перевершила попередній рекорд художника – 10,4 мільйона доларів, встановлений в 2013 році.

На думку вчених, портрет був написаний в 1470-1480 роках. Він виконаний темперою на дошці з тополі, що характерно для візуальної культури Флоренції у 15-му століття. В руках молода людина тримає медальйон із зображенням святого, який, ймовірно, скопіювали з вівтарного образу сієнського художника Бартоломео Булгаріні.

Колишній власник полотна купив його в 1982 році більш ніж за мільйон доларів. Протягом останніх 50 років картину виставляли в найбільших музеях, в тому числі в Національній галереї в Лондоні і Музеї мистецтв Метрополітену в Нью-Йорку.

Нагадаємо, миколаївська фотовиставка «Південний альбом – 2021» зібрала світлини 16 авторів – всього 48 робіт. Свої творчі здобутки надали члени Національної спілки фотохудожників України та фотографи, яких прийняли до спілки в 2020 році.

Раніше «МАРТ» повідомляв, у Миколаєві для перегляду відкрито виставку робіт миколаївської художниці Світлани Чебанової. Серію нових робіт під назвою «Місто, що стоїть на вершині гори» можна побачити у приміщенні магазину «Чайна кімната» за адресою Фалєєвська, 3.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram