Міністерство охорони здоров’я готує проект постанови, якою карантин продовжать ще мінімум на місяць. Крім того, у відомстві пропонують внести корективи в правила адаптивного карантину.
Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов в інтерв’ю РБК-Україна.
У нас 31 липня закінчується карантин. Через ту епідемічну ситуацію, яка зараз є, ми не можемо відмовитися від обмежувальних заходів. Тому ми будемо продовжувати, – пояснив глава МОЗ.
Проєкти документів про продовження карантину Кабінет Міністрів планує розглядати вже наступного тижня.




