Кандидата в депутати від “Слуги народу” зловили за курінням марихуани

Кандидат у депутати від “Слуги народу” в Новомосковську районну раду (Дніпропетровщина) Сергій Алєксєйченко вживав марихуану разом із другом у дворі будинку.

Про це 10 жовтня повідомило видання “Страна”, в розпорядженні якого опинилося відповідне відео.

Як видно на кадрах, Алєксєйченко і його друг (за даними журналістів, Віктор Пустовий) курили коноплю за допомогою саморобного бонга.

На столі видно попільничку і сигарети, крім того, герої ролика пили ігристе вино Fragolino Bianco.

Як зазначено на сайті ЦВК, Cергій Алєксєйченко йде першим у виборчому списку від “слуг” у Новомосковську райраду. На виборах до міськради герой відео балотується третім у партійному списку.

Фото: Агітаційна реклама політичної партії “Слуга народу”

Він громадянин України, має вищу освіту, займає посаду заступника міського голови в Новомосковській міськраді та проживає в Кривому Розі, судимість відсутня.

Нагадаємо, у “Слузі народу” хочуть легалізувати виробництво самогону.

Як відомо, журналіст Дмитро Гордон заявив, що президенту Володимиру Зеленському не вдалося привести до влади якісних політиків, тому на найближчих місцевих виборах на партію “Слуга народу” чекає крах.

Як відомо, у місті Очаків Миколаївської області з’явився рекламний білборд партії Слуга Народу – на рекламному щиті написано «Буде так, як вирішиш ти! Херсонщина — це ти!».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram