У канадській провінції Онтаріо розпочали масову вакцинацію населення від коронавірусу. Також розпочнуть вакцинацію і у провінції Квебек.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Global News.
За словами місцевих чиновників, доглядальниця Аніта Кіданжен, яка працює в будинку для літніх людей в Торонто, стала першою людиною в Канаді, яка поза клінічними випробуваннями отримала щеплення вакцини, розробленої компаніями Pfizer і BioNTech.
Вона була однією з п’яти працівників будинку для літніх, яких сьогодні одними з перших провакцинували у країні. Очікується, що також розпочнуть вакцинацію і у провінції Квебек.
Як відомо, в Україні вакцину від коронавірусу можна буде купити на комерційній основі і вакцинуватись за власним бажанням.




