Кабмін затвердив економічну стратегію України до 2030 року

Кабінет міністрів 3 березня на засіданні затвердив національну економічну стратегію України до 2030 року.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

У процесі створення стратегії брали участь представники понад двох десятків аналітичних центрів, кількох десятків бізнес-асоціацій, 40 органів виконавчої влади, експертного середовища та громадянського суспільства, а також народні депутати.

Документ визначає стратегічні кроки для розвитку промисловості, агросектору, видобутку, інфраструктури, транспорту, енергетичного сектору, інформаційно-комунікаційних технологій, креативних індустрій та сфери послуг. Також стратегія враховує важливі наскрізні напрямки-діджиталізацію, “зелений” курс, розвиток підприємництва і збалансований регіональний розвиток, – сказано в повідомленні.

Серед принципів, на яких будується Національна економічна стратегія – європейська та євроатлантична інтеграція, недоторканність приватної власності, верховенство права, нетерпимість до корупції, вільна і чесна конкуренція, рівний доступ для бізнесу.

Нагадаємо, віцепрем’єр-міністр – мінстр цифрової трансформації України Михайло Федоров очікує, що послуга з онлайн-реєстрації місця проживання до кінця року запрацює по всій країні

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram