Кабмін хоче, аби вантажівки вагою більше 12-и тонн платили за проїзд дорогами

Кабінет міністрів запропонував встановити плату за користування дорогами державного значення для транспорту вагою понад 12 тонн.

Про це стало відомо під час засідання уряду 22 вересня.

Логіка проєкту доволі проста: тисячі кілометрів автодоріг в Україні будуються за рахунок коштів платників податків, тобто всіх українців. При цьому тисячі кілометрів українських доріг отримують найбільше навантаження і знос саме через вантажівки. Тому для них пропонується встановити оплату за користування дорогами загального користування, – зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

За його словами, ці кошти консолідуватимуться в Дорожньому фонді, і стануть додатковим ресурсом «для створення якісно нової інфраструктури для всіх громадян». Також прем’єр додав, що така ініціатива є частиною Угоди про асоціацію України з ЄС. 

Нагадаємо, 16 вересня на Миколаївщині стартували ремонтні роботи на першій ділянці об’їзної дороги.

Також у 2021 році на виконання дорожніх робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Миколаївської області, які будуть реалізовані в рамках Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво», передбачено 836 млн грн.

А 15 вересня Кабінет міністрів схвалив і відправив до Верховної Ради проєкт державного бюджету України на 2022 рік.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram