«Just Run»: у Миколаєві відбувся аматорський напівмарафон

1 листопада Миколаїв прийняв аматорський напівмарафон «Just Run» від Нової Пошти. Незважаючи на карантинні обмеження масовий забіг відбувся у новому форматі з дотриманням усіх вимог.

Учасники спортивного заходу мали можливість перевірити свої фізичні можливості та подолати дистанцію протяжністю 5, 10 та 21 кілометрів просто посеред вулиця улюбленого міста.    

Карантин вніс корективи у спортивне життя країни. Проте, на думку організаторів напівмарафону, він став і приводом відкрити нові межі своїх можливостей та емоцій. Одночасно, Миколаївський напівмарафон від «Нової Пошта» біжать спортсмени в різних містах України, зокрема в Одесі та Полтаві.

Серед цьогорічних миколаївських марафонців і Катерина Сільман. Ведуча телеканалу «МАРТ» цього разу зуміла подолати найбільшу дистанцію – двадцять один кілометр.

Я дуже щаслива! Це моя перша така довга дистанція, мій перший напівмарафон – 21 км. Я до нього готувалась 14 тижнів. Я його пробігла і я щаслива, – поділилась враженнями Катерина.

Катерина Сільман подолала дистанцію за дві години, двадцять дві хвилини, проте зупинятись на досягнутому не збирається і мріє про марафони в інших містах України та світу.

Нагадаємо, 33-річний український боксер Олександр Усик переміг 36-річного британця Дерека Чісору та став володарем статусу обов’язкового претендента на титул чемпіона світу за версією WBO у суперважкій вазі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram