Фото: Думкая

Із затонувшого поблизу одеського пляжу танкера «Делфі» стався витік палива

Із затонулого біля узбережжя Одеси танкера «Делфі» виливається паливо, пляма розливу вже досягла значних розмірів і поширилася в сторону пляжу з відпочивальниками.

Про це повідомляє видання Думська.

Близько 13:00 неділі, 21 червня, в департаменті міського господарства Одеської міськради розповіли, що сорбент швидко доставили на місце події, розлив палива було оперативно локалізовано.

Фото: Думская

При цьому, ведеться робота з відпочиваючими – людям пояснюють, що купатися в морі не можна. Фахівці зробили заміри якості води.

Як відомо, 22 листопада 2019 року в Одеській затоці через сильний шторм зірвало з якоря і віднесло танкер «Делфі» під прапором Молдови. Екіпаж танкера спочатку відмовлявся залишати корабель без дозволу судновласника, той в свою чергу не виходив на зв’язок. Однак надалі всіх моряків евакуювали. Водолази також витягли на берег капітана судна, якому пізніше обрали запобіжний захід.

Повідомлялося, що на місці аварії танкера «Делфі» у морі біля Одеси вміст нафтопродуктів у воді перевищено у 90 разів. Пізніше, власник танкера повідомив, що хоче підняти його і відправити на ремонт до Миколаєва.

Нагадаємо, у київській багатоповерхівці стався потужний вибух.

Як відомо, у Кривому Розі на ринку сталась масштабна пожежа.

Як відомо, у Миколаєві на Нижньому БАМі провалилась плитка.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram