Із 10 червня зможуть запрацювати готелі й санаторії, – Ляшко

З 10 червня в областях України, де буде позитивна епідемічна ситуація, зможуть відкритися готелі, санаторії та розпочне роботу туристичний бізнес.

Заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу 5 червня, розповів, що напередодні у Хмельницькій області відбулася зустріч із туристичним бізнесом.

Постановою Кабінету міністрів про введення адаптивного карантину передбачено: за умови досягнення критеріїв, з 10 червня може бути дозволено відкриття засобів розміщення, що значить, що окрім готелів можна буде відкривати і санаторії, а також інші місця для відпочинку, — сказав Ляшко.

Дивіться також: Дитячі садочки у Миколаєві запрацюють з 1 червня

Наразі в Україні дозволені відкриті міжобласні перевезення автомобільним і залізничним транспортом, також відновлені внутрішні перельоти в країні. У найближчий час влада розгляне можливість, щоб дозволити туристичні групи до 50 осіб.

Туристичний бізнес звернувся до президента, це було обговорено на нараді, ми найближчим часом будемо ініціювати розгляд цього питання на засідання Кабінету міністрів, щоб дозволити пересування груп до 50 осіб, оскільки вони у більшості їздять на автобусах і автобуси мають до 50 місць. Зможемо ініціювати чергове пом’якшення (карантину — ред.) для розвитку внутрішнього туризму, — заявив санітарний лікар.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні зростає кількість хворих на коронавірус через послаблення карантиннних заходів.

Раніше повідомлялось, в Україні майже 26 тисяч хворих на COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram