Юрген Шток / Фото: Interpol.int

Інтерпол: пандемія COVID-19 призвела до зростання сексуальної експлуатації

Інтерпол підготував доповідь, в якій повідомив про те, що коронавірусна пандемія стала винуватицею зростання кількості злочинів на сексуальному грунті, причому, пов’язаних із сексуальною експлуатацією дітей та підлітків.

Міжнародна організація кримінальної поліції назвала кілька причин такої ситуації, передає interpol.int.

Діти і підлітки стали проводити більше часу в Інтернеті, де могли стати мішенню злочинців. При цьому соціальні служби, які повинні були стежити за безпекою неповнолітніх, якийсь час через карантин не працювали зовсім, що теж привело до погіршення ситуації.

Пандемія стала причиною порушення зв’язку між правоохоронними органами різних країн, виявляти злочинців.

Читайте також: У селі на Миколаївщині дід розбещував маленьку онуку

В Інтерполі, крім цього, зафіксували підвищення активності сайтів у Даркнеті, на форумах яких збиралися потенційні правопорушники. За статистикою, зросла кількість відвідувачів тематичних сайтів із демонстрацією сцен насильства з дітьми та підлітками.

Генеральний секретар Інтерполу Юрген Шток повідомив, що дане погіршення ситуації лише «верхівка айсберга». На його думку, реальна ситуація набагато гірша.

Важливо пам’ятати, що кожне фото або відеосвідчення насильства над неповнолітніми є доказом справжнього злочину, – повідомив Юрген Шток.

Нагадаємо, Миколаївські правоохоронці затримали чоловіка, який скоїв зґватування літньої жінки. 34-річний місцевий мешканець увірвався до оселі 80-річної старенької, яка мешкає в одному з районів області, та застосувавши силу зґвалтував.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram