Денис Шмигаль. Фото: Українські Новини

Індустріальні парки можуть принести Україні понад $2,5 мільярда інвестицій – Шмигаль

В Україні нарешті запрацюють індустріальні парки – у найближчі три роки держава допоможе облаштувати інфраструктуру для 25 індустріальних парків, завдяки яким наша держава може отримати від 2,5 млрд доларів додаткових інвестицій.

Як передає Укрінформ, це відзначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, підбиваючи економічні підсумки тижня у Facebook.

Цього тижня затвердили необхідні документи, зокрема порядок включення до реєстру індустріальних парків, а також порядок його ведення. Процедура включення буде проходити максимально швидко та бізнес-орієнтовано.

У найближчі три роки держава допоможе облаштувати інфраструктуру для 25 індустріальних парків, – зауважив глава уряду.

За прогнозами урядових експертів та незалежних аналітиків, завдяки розвитку індустріальних парків Україна може отримати від 2,5 млрд доларів додаткових інвестицій, додав прем’єр.

Читайте також: Індустріальні парки мають запрацювати у кожній області вже цьогоріч — Шмигаль

Індустріальні парки стали ефективними точками зростання для економік Польщі, Чехії, Туреччини, Південної Кореї, і ми плануємо використовувати найкращий досвід цих країн, аби вони запрацювали і в Україні, – зазначив Шмигаль.

Читайте також: В Україні створять три нові природні парки та розширять межі чинних

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський пообіцяв появу спортивних урбан-парків, на зразок відкритого в Києві на території Національного комплексу “Експоцентр України”, до 2023 року в усіх обласних центрах України.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram