Фото: Інше.тв

Іграшки та вовняна акварель Олени Міщенко: в Миколаєві відкрилася «тепла» виставка

Сьогодні, 4 лютого, у виставковому залі нового мистецького проєкту «Етносвітліця» Миколаївського обласного центру народної творчості і культурно-просвітницької роботи відкрилася надзвичайно тепла виставка.

Тепла не тільки за насиченістю фарб, але і за основним матеріалом, що використовується майстринею Оленою Міщенко для створення іграшок і картин, – вовна. Про це повідомляє видання “Інше.тв”.

За основною професією Олена – журналіст, але хобі їй допомагає «відключитися» від роботи. Як розповідає майстриня, технікою валяння з вовни вона захопилася майже 10 років тому.

Випадково побачила технологію – мені просто сподобалося, тому що матеріал теплий. Мені завжди хотілося створювати якісь фігури, але глина, пластилін мене не влаштовували тактильно. А тут побачила, що з вовни можна зробити фігуру, – каже Олена.

На виставці представлено трохи більше 40 робіт – сучасні іграшки, виконані в техніці мокрого і сухого валяння, жіночі прикраси і, звичайно, «вовняна акварель». І, як виявилося, це не так просто.

Фото: Інше.тв

Картина робиться багато годин, і бажано її довести до кінця та закрити під скло, тому що вона тримається за рахунок скла. Час на створення картини йде різний, залежить від деталізації: на кота я витратила 5 годин, а на мальви – сіла (робити) о 8 вечора, а закінчила о пів на четверту ранку. Хоча там всього дві квітки, і мені спочатку здавалося, що фотографія нескладна. Але щоб передати цю саму квітка, мені довелося сидіти, сидіти і сидіти, – каже майстриня.

Фото: Інше.тв

Нагадаємо, що “Південний альбом – 2021”: у Миколаєві відкрили фотовиставку.

Як раніше повідомлялось, у музеї Верещагіна пройшла художня виставка.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram