Ідіть ви на**й! Я чемпіон, – миколаївський боєць з ММА після перемоги облаяв усіх причетних до турніру

Миколаївський боєць Віталій Фіголь, після перемоги у п’ятому професійному турнірі з ММА “MAXIMUS FIGHTING CHAMPIONSHIP PRO V”, нецензурно висловився щодо проведення змагань, облаяв усіх причетних до турніру та викинув мікрофон.

8 серпня в Лазурному на Херсонщині відбувся п’ятий професійний турнір з ММА “MAXIMUS FIGHTING CHAMPIONSHIP PRO V”. У турнірі брали участь спортсмени з різних регіонів України.

У головному бою вечора виступали спортсмен з Лазурного Владислав Іванюхін та миколаївський спортсмен Віталій Фіголь. Владислав зазнав поразки. А от боєць з Миколаєва, отримавши чемпіонський пояс, облаяв нецензурною лексикою усіх причетних до турніру.

Про інцидент розповів один з організаторів турніру Георгій Аракелов на своїй сторінці у Facebook.

Ті слова, які ти говорив на моєму турнірі тебе як “спортсмена” показують з дуже невихованого боку.
Справжні чемпіони себе так не поводять. Який ти даєш приклад для підростаючого покоління ?
Особисто я вважаю, що справжній боєць повинен вміти і гідно програти, і гідно виграти. Наш спортсмен програв гідно, але як не дивно переможець замість того щоб подякувати організаторам даного заходу за можливість виступити, послав ВСІХ НА …, – написав Георгій Аракелов

Сам чемпіон, в промові після бою, в першу чергу подякував собі, своїй команді, а всіх інших нецензурно облаяв та кинув мікрофон.

Спочатку я хотів би похвалити себе і сказати, що я молодець. Сказати дякую моїй команді, моїй сім’ї, бо вона є моєю сім’єю і без неї не було б цієї перемоги. Дякую вам і низький уклін. І хочу скати такі слова про тих хто йде і хто сумнівається – ідіть ви на**й! Ось я тут і я чемпіон!, – висловився Фіголь.

https://www.facebook.com/100011058281751/videos/pcb.1158389414539657/1158389231206342/?type=3&theater
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1158389414539657&id=100011058281751

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram