Фото: Гурт "Антитіла"

Гурту «Антитіла» заборонили концерт у Миколаєві

У четвер, 22 жовтня в Миколаївському ОДК повинен був відбутися концерт популярної групи «Антитіла».

Однак, приїхавши в місто для виступу, музиканти були змушені розгорнути машину і повернутися додому, в столицю. Все через рішення комісії з питань ТЕБ та НС при Миколаївській ОДА, датованого 21 жовтня.

Про це артисти повідомили на Facebook-сторінці колективу, опублікувавши фотографію біля стели на в’їзді до Миколаєва, про це пише видання NikLife

Незважаючи на постанову Кабінету Міністрів, яка дозволяє проведення масових заходів у залі за умови 50 % заповнюваності. Незважаючи на роз‘яснення Міністерства Культури, яке дозволяє проведення масових заходів у залі за умови 50% заповнюваності. Місцева влада в Миколаєві заборонила проводити як наш концерт, так і будь-які інші культурні заходи в області на час карантину. Роботу театрів, філармоній, будинків культури знову зупинено. Тисячі робітників культури по всій області та їх родини вже 8 місяців абсолютно без роботи і невзмозі працювати знов. Ми вимушені вкотре сповістити  миколаївчан про перенесення концерту, і повернутись з Миколаєва в Київ. З цих самих причин переносено і концерт в Южноукраїнську – йдеться у повідомленні.

Музиканти зазначили, що не згодні зі скасуванням концерту і дуже засмучені тим, що їхні концерти на Миколаївщині довелося скасувати вже в черговий раз:

Ми змушені виконувати рішення місцевої влади, хоч воно і суперечить рішенням центральних органів влади, та з яким і ми не погоджуємось, спостерігаючи загальну картину розвитку подій в Україні – йдеться у повідомленні.

Згідно з розпорядженням, про який йде мова, з 21 жовтня 2020 роки кількість учасників будь-яких заходів не повинно перевищувати 20 осіб. Так, гастрольне, концертне, фестивальне, театральне життя в Миколаївській області зупинене до зняття карантинних обмежень.

Усі квитки, придбані на концерт в Миколаєві (22 жовтня) та Южноукраїнську (28 жовтня), як і раніше, залишаються дійсними. Заходи орієнтовно переносяться на квітень 2021 року. Точну дату обіцяють повідомити «з повним концертним графіком і розумінням карантинних змін».

Як раніше повідомлялось, «Антитіла» в 2020 році влаштували тур для підтримки альбому HELLO. Більшу частину концертів переносять ще з цієї весни, вже в останньому затвердженому графіку концертів на Миколаївщині передували три в Чернівцях і один в Херсоні, – вони встигли успішно відбутися.

Як раніше повідомлялось, Соліст гурту “Антитіла” і співачка Alyosha втретє стали батьками

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram