Громадський транспорт: зміни на маршрутах та перевезення пільковиків під час карантину

Частину комунального транспорту знімуть з маршрутів №91 та №51. Таке рішення сьогодні обговорили та ухвалили на плановому засідання виконавчого комітету.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Начальник управління транспорту Дмитро Попов представив проєкт рішення, за яким від 1 грудня обслуговувати маршрут №54 Тернівка-Матвіївка тимчасово буде комунальне підприємство «Миколаївпастранс». Така ситуація склалася через те, що двічі на конкурсах серед перевізників не було підприємств охочих обслуговувати цей маршрут. Виконком призначав тимчасовим перевізником приватну компанію, однак після сплину 3 місяців її власники відмовилися від участі у конкурсі та виконання перевезень.

Виходячи з цього, аби хоч якось стабілізувати та забезпечити перевезення до віддаленого мікрорайону Матвіївка, планується залучити наше комунальне підприємство, – зазначив Дмитро Попов.

Заступник міського голови Юрій Андрієнко каже, прийняття цього рішення є вимушеним.  Для виконання перевезень з Тернівки до Матвіївки необхідно зняти частину комунального транспорту з інших маршрутів, які обслуговує комунальне підприємство. Однак він нагадав, що перевезення на маршрутах №51 та 91 здійснюють і приватні компанії.

Ситуація вимушена, тому що у Матвіївці цього немає, і наш обовʼязок з вами – забезпечувати громадські перевезення містом. Конкурс ми оголошуємо ближчим часом. Є певні попередні домовленості з приватним підприємством після нового року вийти на конкурс і стати на цей маршрут. Але зараз це тільки попередні домовленості. У будь-якому випадку 3 місяці людей перевозити потрібно, – розповів Юрій Андрієнко.

Члени виконкому підтримали це рішення. Протягом трьох днів Дмитро Попов має підготувати тимчасовий договір, графік руху транспорту та повідомити про нього мешканців Матвіївки. Інше питання, яке теж стосувалося міських перевезень, представив депутат міськради Микола Карцев. Ідеться про обмеження перевезень пільговиків під час карантину.

Рік тому виконком попереднього скликання вніс обмеження на проїзд громадським транспортом пільгової категорії населення, а саме людям пенсійного віку, – пояснив Микола Карцев.

Йдеться про обмеження перевезень пенсіонерів з 7-ї до 10-ї ранку. Микола Карцев додав, у преамбулі відповідного рішення виконкому зазначено, що воно діє на період карантину, проте у самому тексті це не написано. Тож фактично воно діє протягом усього року. Член виконавчого комітету Катерина Стоколяс пояснила, що карантинні обмеження для транспорту у всіх зонах однакові – кількість пасажирів має дорівнювати кількості місць для сидіння.

Якщо ми зараз залишимо, як ви пропонуєте, обмеження тільки для «червоної» зони, (в нас і так на зупинках зараз у час пік казна-що відбувається) а це буде ще гірше. Тому що в нас пенсіонери о 7-й ранку їздять на ринок. Я думаю, що в нас ринки працюють до обіду, тож можна їздити після 10-ї ранку. Якщо їм треба їхати до лікаря, то якось треба виходити з цієї ситуації – домовлятися з лікарями на прийом після цього часу, – заперечила Катерина Стоколяс.

З 16-и членів виконкому лише двоє підтримали рішення про зміни у відповідному проєкті, тож в результаті його не ухвалили. 

Нагадаємо, що 10 листопада На черговому засіданні виконавчого комітету член виконкому Андрій Стахурський поставив під сумнів законність тендеру для підприємства «ЛОКОС». Воно надає тепло військовій частині на Аляудах. Також на засіданні провалили рішення про зміни у маршрутах автобусів до Варварівки.

Також 4 листопада Миколаївці у Facebook-групі Contact Centre поскаржилися на роботу громадського транспорту на маршруті №50. Люди опублікували фотографії довгих черг. 

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930